Prześcieradło jersey 160x200 z gumką zakładka 30 cm matex beżowy 016 na wysoki materac
Promocja trwa do 23 kwietnia 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prześcieradło jersey 160x200 z gumką zakładka 30 cm matex beżowy 016
Prześcieradło Jersey z gumką w rozmiarze 160x200 cm, to doskonały wybór dla osób poszukujących wygodnego i trwałego produktu do swojej pościeli. Prześcieradło zostało wykonane z polskich dzianin, składających się w 100% z bawełny, o gramaturze 145 g/m², zapewnia doskonały komfort i przyjemne otulenie. Posiada wszytą na całym obwodzie gumkę oraz zakładkę 30 cm z każdej strony, co gwarantuje pewne trzymanie się na miejscu. Dzięki temu prześcieradło nie przesuwa się podczas snu, zapewniając niezakłócony wypoczynek.
Prześcieradło jersey nie wymaga prasowania, co ułatwia codzienną pielęgnację. To oszczędza czas i trud, co docenią osoby ceniące sobie wygodę i praktyczność. Do produkcji są używane są ekologiczne barwniki, przyjazne dla ciała i środowiska. Prześcieradło posiada certyfikat Oeko-tex100, który potwierdza, że jest wolne od substancji szkodliwych i spełnia rygorystyczne normy ekologiczne. Prześcieradło można prać w temperaturze 40°C.


Dane techniczne
| Dominujacy kolor | beżowy |
| Rozmiar prześcieradła | 160x200 |
| Materiał | Jersey 100% bawełna |
| Kolor | biały |
| Gramatura | 145 g/m2 |
| Rozmiar prześcieradła | 160x200 cm |
| Zakładka na materac | 30 cm |
| Temperatura prania | 40°C |

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie